MFR1WSDRD52-3K32
MFR.Part #
MFR1WSDRD52-3K32
JLCPCB Part #
C1758694
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS