KNP5WSJT-52-3R9
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-3R9
JLCPCB Part #
C3501122
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS