CFR3WSJT-73-910R
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-910R
JLCPCB Part #
C1387702
Description
-55℃~+155℃ 3W 910Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS