KNP5WSJT-52-1R8
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-1R8
JLCPCB Part #
C3367716
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS