KNP5WSJT-52-18R
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-18R
JLCPCB Part #
C1396825
Description
-40℃~+200℃ 18Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS