KNP5WSJR-73-1R6
MFR.Part #
KNP5WSJR-73-1R6
JLCPCB Part #
C1775452
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS