RT0805BRE0724K3L
MFR.Part #
RT0805BRE0724K3L
JLCPCB Part #
C865916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS