KNP5WSJR-73-180R
MFR.Part #
KNP5WSJR-73-180R
JLCPCB Part #
C3446601
Description
-40℃~+200℃ 180Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS