RT1206BRE0743R2L
MFR.Part #
RT1206BRE0743R2L
JLCPCB Part #
C871318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS