KNP5WSJR-73-120R
MFR.Part #
KNP5WSJR-73-120R
JLCPCB Part #
C1777142
Description
-40℃~+200℃ 120Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS