RT1210BRD07330KL
MFR.Part #
RT1210BRD07330KL
JLCPCB Part #
C1695852
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS