KNP5WSJB-73-0R62
MFR.Part #
KNP5WSJB-73-0R62
JLCPCB Part #
C1398430
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS