AA0201FR-07383KL
MFR.Part #
AA0201FR-07383KL
JLCPCB Part #
C4210167
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS