KNP500JT-91-750R
MFR.Part #
KNP500JT-91-750R
JLCPCB Part #
C3418527
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 5W 750Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS