RC2512JK-07240KL
MFR.Part #
RC2512JK-07240KL
JLCPCB Part #
C137006
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS