KNP500JB-91-620R
MFR.Part #
KNP500JB-91-620R
JLCPCB Part #
C1402487
Description
-40℃~+200℃ 5W 620Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS