KNP200JT-73-360R
MFR.Part #
KNP200JT-73-360R
JLCPCB Part #
C3565490
Description
-40℃~+200℃ 2W 360Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS