KNP400JB-52-56R
MFR.Part #
KNP400JB-52-56R
JLCPCB Part #
C1394819
Description
-40℃~+200℃ 4W 56Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS