KNP400JB-52-16R
MFR.Part #
KNP400JB-52-16R
JLCPCB Part #
C1394801
Description
-40℃~+200℃ 16Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS