KNP3WSJR-73-3R9
MFR.Part #
KNP3WSJR-73-3R9
JLCPCB Part #
C1773253
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS