AT0402BRD0710R5L
MFR.Part #
AT0402BRD0710R5L
JLCPCB Part #
C850774
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS