KNP3WSJB-73-30R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP3WSJB-73-30R
JLCPCB Part #
C1393986
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 30Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS