AF0805FR-075K23L
MFR.Part #
AF0805FR-075K23L
JLCPCB Part #
C5942776
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS