MFP25SBBD52-75K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP25SBBD52-75K
JLCPCB Part #
C3438522
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS