KNP300JB-52-11R
MFR.Part #
KNP300JB-52-11R
JLCPCB Part #
C1394035
Description
-40℃~+200℃ 11Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS