KNP300JT-52-11R
MFR.Part #
KNP300JT-52-11R
JLCPCB Part #
C3387877
Description
-40℃~+200℃ 11Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS