KNP2WSJT-73-360R
MFR.Part #
KNP2WSJT-73-360R
JLCPCB Part #
C3420880
Description
-40℃~+200℃ 2W 360Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS