KNP2WSJR-73-2R4
MFR.Part #
KNP2WSJR-73-2R4
JLCPCB Part #
C1759531
Description
-40℃~+200℃ 2.4Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS