FMP200FBE52-649K
MFR.Part #
FMP200FBE52-649K
JLCPCB Part #
C1382465
Description
-55℃~+155℃ 2W 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS