KNP200JR-52-10R
MFR.Part #
KNP200JR-52-10R
JLCPCB Part #
C1764499
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS