AA2512JK-07120RL
MFR.Part #
AA2512JK-07120RL
JLCPCB Part #
C1698242
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS