KNP200JB-73-91R
MFR.Part #
KNP200JB-73-91R
JLCPCB Part #
C1392254
Description
-40℃~+200℃ 2W 91Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS