KNP200JB-73-36R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP200JB-73-36R
JLCPCB Part #
C3392918
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 2W 36Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS