KNP1WSJB-52-30R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP1WSJB-52-30R
JLCPCB Part #
C1378658
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 30Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS