KNP100JT-52-1R6
MFR.Part #
KNP100JT-52-1R6
JLCPCB Part #
C3432217
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS