KNP100JB-52-11R
MFR.Part #
KNP100JB-52-11R
JLCPCB Part #
C1383491
Description
-40℃~+200℃ 11Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS