HHV-50JR-52-36M
MFR.Part #
HHV-50JR-52-36M
JLCPCB Part #
C1762368
Description
-55℃~+155℃ 36MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS