MFR100FRE52-3K74
MFR.Part #
MFR100FRE52-3K74
JLCPCB Part #
C1759711
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS