RT0402BRB0768RL
MFR.Part #
RT0402BRB0768RL
JLCPCB Part #
C5897060
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS