HHV-50FT-52-57M6
MFR.Part #
HHV-50FT-52-57M6
JLCPCB Part #
C1395724
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS