HHV-50FT-52-2M55
MFR.Part #
HHV-50FT-52-2M55
JLCPCB Part #
C3367426
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS