AR0805FR-073R57L
MFR.Part #
AR0805FR-073R57L
JLCPCB Part #
C4089296
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS