HHV-50FB-52-1M91
MFR.Part #
HHV-50FB-52-1M91
JLCPCB Part #
C1390697
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS