RSF-50JR-52-10K
MFR.Part #
RSF-50JR-52-10K
JLCPCB Part #
C1752764
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS