HHV-50FB-52-13M3
MFR.Part #
HHV-50FB-52-13M3
JLCPCB Part #
C1390685
Description
-55℃~+155℃ 13.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS