HHV-25JB-52-7M5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25JB-52-7M5
JLCPCB Part #
C1382753
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS