AF0603FR-071K02L
MFR.Part #
AF0603FR-071K02L
JLCPCB Part #
C20144042
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS