HHV-25JB-52-1M3
MFR.Part #
HHV-25JB-52-1M3
JLCPCB Part #
C1391576
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS