AA0201FR-07820RL
MFR.Part #
AA0201FR-07820RL
JLCPCB Part #
C2102971
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS