HHV-25FR-52-71K5
MFR.Part #
HHV-25FR-52-71K5
JLCPCB Part #
C1762250
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS